BİZ KİMİZ?

Erzirve Hakkında

Erzirve Optik 2010 yılından bu yana İstanbul’da bulunan üretim tesisimizde Optik Gözlük Çerçevesi ile Güneş gözlüğü üretimi yapmaktadır.

İşimizin sürekli ve büyüyen başarısı, üretimini yaptığımız yüksek kaliteli ürünlerin, sunduğumuz mükemmel müşteri hizmetlerinin, motivasyonu yüksek çalışanlarımızın ve sektördeki 30 yılı aşkın deneyimimizin sonucudur.

Üretimdeki başarıları ile Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmayı başaran firmamız; alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, tesisimizde teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak TR 90, Ultem, Clip-On, Güneş Gözlüğü üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizde tüm tüketici gruplarına hitap eden, anti bakteriyel ve antialerjik olan üst düzey hammaddeler kullanılmaktadır.

Target, Onex, Royal Horse, Darkhill, Grand Target, Giorgio Valenti, Recep Hirik markaları ve geniş ürün yelpazesiyle, Türkiye’nin Gözlük Üretim Merkezi sloganıyla, E-Ticaret ve Pazarlama ekibinin yanı sıra distribütörlerinin desteğiyle Türkiye’nin 7 bölgesine ve 24 ülkeye ihracat yaparak yurt içi yurtdışı pazarında büyümeye devam etmektedir.

Müşterilerimizin sürekli destek alabileceği, güven veren, kazandığı tecrübe ile sürekli kendini geliştiren yenilikçi bir firma olmak en temel değerlerimizdir.

Vizyonumuz;
Güvenilirlik ve saygınlık ilkeleri ile yola çıktığımız bu serüvende; Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratarak, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketiciler ile buluşturup, dokunduğumuz her hayata kendilerini özel, değerli hissettirerek, uluslararası moda markaları belirleyen, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen bir şirket olmak en temel isteğimizdir.

Misyonumuz;
Girişimci ve yenilikçi lider bir ruhla doğru kalite – fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kurum içinde sağlam bir organizasyon yapısını ve tasarım-ürün-hizmet üçlüsünü en iyi şekilde oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Erzirve Optik Tanıtım